Welcome Visitor: Login to the siteJoin the site

Comment tuer votre premier Dragon

Essay By: hwhy
Childrens storiesזהו סיפור במצב-רוח טוב, אך רצינית עבור ילדים המורה מהם באמנות הציד הדרקון.


Submitted:May 16, 2011    Reads: 41    Comments: 0    Likes: 0   


אופן שחיטת הדרקון הראשון שלך

יש לך אי פעם תרצו 360 ° חזון, אפילו חזון טלסקופית או מיקרוסקופי, או בעל אופי אצילי יותר, שרצו החוכמה האמיתית והבנה? לא אדם או אלוהים יכול לתת כי אליך; עם זאת הבאתי לך את התהליך שבו עשוי להיות עד מתחת.

חיפוש נשמתך עבור כוונות אמת, אמת. אם הכוונות שלך ראויים לציון, ואתה תהפוך בהדרגה מודע טבעה המרושע הטבועה של דרקונים.

אם הבנת זה נמצא בתוך, בתהליך חיפוש, שלהרוג הדרקון הראשון שלך הופך תהליך אשר יש לך לקבל החלטות מודעת מעט מאוד. להתחיל הציד עם אין רשעות או שנאה כלפי הדרקון, רק הרצון לעשות מה היא מוסרית והן המוסרית המתחייבות, ועל -ידי כך לשמור על הנפש.

הכינו את עצמכם עבור הציד. במהלך תהליך מודע טבעה המרושע של דרקונים, תונחה על-ידי הנשמות לאנשים שעברו לפני. שוב, הדרכה זו תבוא אליך כחלק נשמתך שלך.

כאשר אתה הופך מודע הנשמות עבר נתיב לפני, יוצגו לך הזדמנות להכיר דם דרקונים, שהיה בעבר המהות המרושעת של היותם אך אשר כעת כבר הפכה לתוך ישות המבורך. צריך להיות קרוב אל בלאד הזה ככל האפשר, שהיא כעת את הדרך להארה. למעשה, עליך להפוך דם דרקונים עצמו, או לכל הפחות לקחת אותו אל תוך הנפש. זוהי הדרך היחידה בה ניתן יהיה לרצח הדרקון. שוב, תהליך זה יתרחש עם אין רשעות ומאמץ מודע מעט מאוד מצדך. אתה רק אפשרות החלטות צודק, אצילי לאורך הנתיב.

הציד באה באופן בלתי נמנע. בשלב זה הדרקון הפך מודע מכם את העובדה כי זה הוא להיות ניצוד. הציד מתחיל בפראות ובמהירות. אם לא תבצע פסיקה ישר מבחינה מוסרית בשלב זה שעלולה להחריב. זהו לא הציד של שפן או אפילו בעל חיים בג'ונגל. כאשר מוצג החלטות קשות, חייב להילחם בפראות, באומץ, ואת אלה יש לקבל החלטות במהירות קוונטית. יתר על כן, חייבים להישאר נקי מבפנים. רק זה מאפשר הנכון נקי.

מטבעו, הדרקון יופיע לך קטעים, כמו גם השלמות. מלחמתה היא רוחנית כמו גם פיזי והוא נחוץ לך להילחם באופן זהה. לא אומר ניצחון דם-חופשית. לכבוש, עשוי לשפוך את הדם גם. ההבדל הוא כי אם לשמור את אצולה של תו, תהיה לך בחיים לאחר הטבח.

מה יהיה את הנשק של לוחמה? הצורך, זה לוהט, יהלום חדה, הפיפיות חרב, היא תבוא רק בתוך הגוף והנפש משלך. המאבק יהיה ארוך ומר עם זאת, אם ביצעת אותה זה רחוק אתה בטוח של ניצחון, למרות האנט והילחם יחד עשויה להימשך שבוע או יותר, רוחך יחוזקו בפני עצמה, כי רכשתם את התו של לוחם אמיתי. ולשחוט ובצדק, חזק!

אולי שמעת או לקריאה אודות שלישי עין שיש אנשים מסוימים או לשאוף לפתח. העין הנדון, לדוגמה העין גאוטמה בודהה בעל, מאפשר לאדם שפתח אותו החוש לאור באופן שבו אין שתי עיניים רגילה. ייתכן שמעתי או ראיתי אדם נראה כי העין השלישית על המצח. עין זה נקרא בשם גיאנאנאכאשו

במסורת ההודית ו כ- ום במסורת הבודהיסטית. במסורת ההינדית, ניתן ליצור טילכ סנדלווד, האפר לאחר מכן החלה על המצח עם כוונות של פתיחת העין הזאת; עם זאת תהליך זה להשיג פתיחה קבוע, ולא פתיחה מלאה. ואפילו ככזה, הוא צריך לא להיות מבוטלת, כיוון שהיא לפי המסורת שנוצרו באמצעות ראוי כוונות, כגון לכבד או כבוד. אחד היתרונות הפוטנציאליים של שלך הקרב והטבח מוצלחת של הדרקון הוא הפתח הקבוע של העין השלישית. זה אג'נה הצ'אקרה, כפי שהוא מצוין לעיתים, היא עין של חכמה וידע, ו כאשר הוא נפתח, אחד התגבר התמותה, מאז מה נקרא כמו הארה הושג. הנשמה השיג אלמותיות.

בתהליך של ציד ו שלהרוג הדרקון, כתוצאה המהירות הנעה על-ידי דרקון ולאופי הקרב עצמו, יהיה קשה מאוד לעקוף את התפשטות של כמות משמעותית של דם דרקונים לאורך מרחק רב. זה יכול להיות למרוח עבור אלפי קילומטרים. רק זכור, לאחר נטבחו הדרקון, הדם הופך רפואה ריפוי במקום רעל, שהאדם צריך ללא דאגות ביחס דם זרוע.

0

| Email this story Email this Essay | Add to reading listReviews

About | News | Contact | Your Account | TheNextBigWriter | Self Publishing | Advertise

© 2013 TheNextBigWriter, LLC. All Rights Reserved. Terms under which this service is provided to you. Privacy Policy.