Welcome Visitor: Login to the siteJoin the siteכל אדם אשר חיו


Submitted:Jan 27, 2013    Reads: 20    Comments: 0    Likes: 0   


רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב בעולם החלה הערכת כל אדם אשר חיו לפני מה הם יוכלו להשיג עם גוף האדם הם חיו עם.

הם מצאו איזה כישרון היו אלה אשר צמחה להיות אנשים שהפכו נשק, רצה להיות בו הצבא למלחמה.

ולאחר מכן רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב בעולם אך בלוק על אלה העמים רוח מפני הפיח בו שמה לתוך מין כוכבי הלכת. עבור את הפחד של בטיחות היות פרץ אלימות תגובות היה כי אנשים אלה הגיעו כדי להשתמש כוכבי הלכת גורמים לבנות נשק צבאי, כדי לגרום הרס.

'הם בעל מוח הבינה כי יש כיצד לבנות כלי נשק, הם המטרה יש צבא לא להילחם. זה מין כדור הארץ יש את אותה כך אלה גורמים כמו אדמה הצבאות היו כלי נשק על כדור הארץ. כאשר יש להם התנגדות כאן הוא יגרום למלחמה' דיבר ג'אדה סטיבנס.

"כדי לשמור על המין שלנו כוכבי הלכת גורמים לא עשה כדי לבנות נשק ואז צריכים רק משחק חברים מי שלא עובדים גרעיני אטומי סחר נשק כדי לבצע זאת ללא נמצאים כאן. ללא אלה חברי משחק מלחמה על כדור הארץ ואין מלחמות לחמו" עניתי.

כך את המטוסים היו אלה אשר היו לראות הפרחה נהגו לנסוע ברחבי העולם. אף אחד לא היה ויעקוב טילים או פצצות על אותם. כל הטייסים היו נסיעות ברחבי העולם את הלקוחות על מטוסים. לא היו לוחמים באוויר.

'כוכבי הלכת גורמים אשר עלולים להיות פצצות של עשה נשק, רובים וטילים לא נוצלו כדי לעשות את זה כמו אנשים זה לא טרייד אין זה מין כדור הארץ. זה לא הצבאות להצטרף כאן. יש לנו כדור הארץ ללא נשק וללא הצבאות אשר הופך ללא מלחמות יקרה. הכוכב שלנו נשמר הרחק אלים הרס' הזכיר ג'אדה סטיבנס.

היא היתה ממש כמו כל המשחק השחקנים על פני כדור הארץ אשר משמש הארקות יסודות לבנות דברים היו חקלאים עובדי בנייה.

'כל אשר נבנית היא יבולים, בניינים, דברים שלא ניתן להשתמש במלחמה. כל אדם להמציא כאן יש את המוח כי משאבים כדי להפוך את המשק לספק כל מוצר שאנו רוכשים שירות. זה הופך את כדור הארץ כדי לשעשע ולהשתעשע עם עבודות CoS כל האנשים עושים מועדונים ובתי קולנוע פתוח, הם שומרים את כל התבשיל מתקני שעשועים, בריכות שחיה במצב תקין' אני הודה.

'זה הוא כיצד תוכלו לראות אותם רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכבי בחורות בביקיני כאשר בריכת שחייה" ענה ג'אדה סטיבנס.

הילדים הולכים לבית הספר המוקדש למדו כדי להתחכם. הם קראו ספרים וצפו בסרטים לאחר שיעורי בית.

רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב העולם שנעשו בבתי הספר מועסקים מורים כך משחקי עלול להיות נשוי ואב המשפחה, בעת ששיחק את סקסית ברמות.

כמה חברים נשארו עוד משחק מאשר רק על חופשה כאן הם מצאו עבודה. היה מרגש הביתה לאחר היציאה מהמלון בסוף החג.

'אני חייב להודיע למעסיק שלי על פני כדור הארץ אשר אני מתפטר כמו שיש לי עבודה חדשה על כדור הארץ, אני גם הבית לחיות כך אני ביטול שכירות שלי שלי על פני כדור הארץ", אמר ג'אדה סטיבנס.

"עבור אותי היטב שאני אדם ביותר על פני כדור הארץ אבל עכשיו אני כאן אני חולק עליה להתחרות כדי לזכות ביותר מאלה גביע' אני הודה.

'אבל אתה לאכול כל כך הרבה שוקולד ברים, חטיפים אני חושב שאתה יכול לנצח את האיש ביותר עם כל הבגדים שלך לבוש על ולא רק היות את המכנסיים. כמו יש לך פרצוף חמוד יפה' ג'אדה סטיבנס דיבר.

'יש לי בגדים ספורט נייקי, אדידס לעשות לי להיראות להתאים מלבד בבוקר עושה כושר אירובי כדי לשמור על צורתו' הבטחתי.

"מה אנחנו צריכים לעשות היום הוא ללכת מגפיים איסוף כמה ערכת עזרה ראשונה כמו plasters CoS אני נוטה לחתוך את עצמי על ידי תאונה כאשר אני מבצע ארוחת ערב' ג'אדה סטיבנס אמר.

"יש לי יש לי גבס רזרבי. שם זה אחד על אחד כי יש לך על הצרכים המשתנים כפי שהוא נראה" התחננתי בפני.

היא לא אחרי שהיא צבוע מיובשים חתוכים קטן שזה בסדר.

רציתי לדעת באיזה צבע תחתונים היא הייתה כמו גם את אלה היא לובשת כל כך אחרי שהיא מוצגת לי אותם היא שינתה את אלה אני רוצה אותה ללבוש.

'אין לי בתחת להיראות סקסית בכל צבע תחתונים להתלבש" היא ביקשה.

"כן את התחת היא סקסית אבל רציתי בצבע זה היום לבושים ב' אני הודה. היא לשים אותה knickers, thongs, אני יכול לראות את הצבע של תחתונים נתן לה בתחת עם מראה סקסי.

היא לאפשר לי למשוך אותם לפתוח לי לראות אותה בתחת בזמן היא עמדה לאחר מכן אני עוזב את knickers לי סטירות עדינה בחזרה אל קו המותיים שלה.

הוא עשה לי שהוקמו אז כאשר עמדתי מאחורי אותה הזזתי את המותניים כדי להתרסק לתוך התחת שלה, היא הטיח אותה בתחת שלי קשה-על. אנחנו לא היות מפנקות, הוא עשה לנו עורר.

רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב בעולם עשה מספרה מספרה ועיסויים בערים אשר נשלט ע"י המחשב כך את הבעלים עלולה לאפשר למחשב משחקים בבני אדם לעשות את העבודה. אבל יום אחד הדברים השתבש כמו אלפי לקוחות שלהם התספורת, מכה מיובשים במקביל בכל העיר את כדור הארץ לא היה מעצב שיער או מספרה שירות. כמו המשחקים היו נתונים תקלה ב תסרוקת הרישום כך צריך לתקן את אשר התכוון בבני אדם נשלט על ידי המשחק סוקרת את כל שיער יבש היה ציוד כבוי.

הלקוחות היו באמצע בעל שיער תספורת לרחוץ או כך הם לא היו מתעניינים.

"השיער שלי הוא הופך אותי כאשר קר שלו יבש לא בטוח יש מכה יבשה שאני יכול להשתמש בעצמי כאשר אני חבר אותו לחשמל' דיבר ג'אדה סטיבנס.

"לא זה הדרך אני משאיר חנות עם השיער שלי חצי לחתוך אני נראה שני חדרים זוגיים עם שיער קצר יותר, יותר" אמרתי.

"הם לא כגון מספרה מי הם לא כמו מכונות אלו אשר יכולים לסיים את השיער שם זה של הבעלים של חנות ומספרה רובוטית. הם רק חנות זו אם הם יכולים להפחית מכה, שיער יבש גם משבר כמו זה" אמר ג'אדה סטיבנס.

'אין הבעלים אינו מוסמך מספרה היא לנו רובוטים כדי לעשות זאת. הכוח צריך להיות חזרה על כל רגע ואז אנחנו יכולים לסיים את תסרוקת" אמר anikka albrite

'אני מציע בית זה נמצא בבעלות האדם מעסיקה צוות מקצועי מספרה CoS ואני רוצה לעשות שיער ממש ברגע זה או אני רוצה החזר כספי, והיה לך הביתה זה מכה שיער יבש' דרשו את עצמי מהידרדרות ג'אדה סטיבנס.

בינתיים הייתי כגון מספרה, תודה לאל היה הנקבות עושה את השיער.

"נראה לי לא יכול להרשות לעצמו לעזוב בית זה עם השיער שלי כמו זה, יש לי פגישה כדי לפגוש את חברתו בחצי שעה" אמרתי.

"גם אתה יכול לגלח הכל ליד עצמך כאשר אתה שיער מכונת גילוח, אנו יכולים לקבל החזר על כשל מערכת היום תספורת' אמר רחל מאתרים שבהם נערכים מופעי.

'לגלח את השיער כבוי למה לעזאזל אני רציתי העליון שטוח" עניתי.

לא בחרת בתפריט מספר שלוש, הוא מתגלח כל שערה עם מספר אחד תפס' אמר רחל מאתרים שבהם נערכים מופעי.

ואז ראיתי שזה מספר שלוש, לא היה שמח כמו במהלך התספורת העיניים שלי היו סגורים כמו עשתה לי להרגיש כמו המלון ניצב למרגלות היא לי את השיער.

' אני חייב להיות אסיר תודה על ספר נתונים עבור מערכת כיבוי הייתי של התעוררו כדי לראות את כל השיער שלי מגולח OFF" אמרתי.

"גם אז אין תלונות על השירות שלנו כדי לעשות. עכשיו מתוך התבוננות שיער שלך לא מגולח הוא עד כדי כך לא נוכל לתת לכם בראש שטוח. לכן בחר באפשרות ארבע ואני לא לגלח את שיער שטוח לתוך העליון' הגיב רחל מאתרים שבהם נערכים מופעי.

בינתיים ג'אדה סטיבנס רוצה מגבת לייבוש שיער הרטוב שלה.

"האם יש לך מגבת רטובה כמו השיער שלי נוטפת כל על הרצפה" היא ביקשה.

"כן, אני חושב שאתה צריך להיזהר שלא להחליק רצפה רטובה אני הולך להביא אזהרה השלט בקומה רטוב להיזהר חלקלק' דיבר anikka albrite.

מצער אך ג'אדה סטיבנס עזב את מספרה בדיוק כפי שלא להשיב על כי רובוטים עלולה לפוצץ יבש להסתפר.

היא הייתה רותחים מזעם כמו גם לא היא מגבות משמש יבש שיער שלה עשה לה כל שיער לחים החמות על אותה על ראשה בחוץ בקור.

"אם רק היה הקיץ הייתי מאחל השמש ובש הוא הרגע הזה" אמר ג'אדה סטיבנס אל עצמה.

היא לא רק עבר מספרה שבו הנערות הייתה מגיעה המכה שיער יבש הכוח חזרה. אם רק ג'אדה סטיבנס היה ראיתי אותם היא של הבנתי בקרבת מקום מספרה יהיה המופעל על הגב וגם הולכת מספרה היא עזבה אותה, נשרף שיער יבש.

החזר כספי היא נסעה עם משפחתה האדם מעצב שיער למרות שהיא רובוט כמו גם היא לא מבוקר על ידי משחקים נתונים עד שהיא צורך התחייה. שמה דונה עוגה.

'למה האם יש לך שם משפחה עוגה' שאל ג'אדה סטיבנס. 'CoS I אוהב עוגות לארוחת ערב לפני יש לי ופודינג אשר מורכב מתוק פשטידת העגבניות והחסילונים עם רפרפת" היא ענתה.

'יש לך נפגש המחבר של רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב ספר בעולם. הוא כל כך הרבה כמו הסיפור שלו הוא חי בדיוק כמו את הדמיון כי הוא משמש כדי לכתוב אותו' שאל ג'אדה סטיבנס.

'תהיה הדרך היחידה שהוא יכול לכתוב את ספר על מין כמו כוכבי הלכת הוא כותב על מי הוא, מה הוא רוצה להציע שחקנים במשחק. כל נקבה כי בא לה אותו רוצה להיפגש איתו, להיות חברה שלו" אמר דונה עוגה.

"האם אתה יודע אם הוא היה הגוף לשנות, נראה כמו גבר אחר תו כי חסר לו עדיין את אותו שקט נפשי כי הגוף כך אותו עם אותה התנהגות, האמונה' שאל ג'אדה סטיבנס.

"כן הוא רק נראה אחרת של הגוף, את דעתו בתוך אותו כך כאשר הוא הולך אחורה כדי להסתכל גם על אופי של האזמרגד ריינבו שיש לו את השם הפרטי כמו נתן את דעתו הוא עדיין היה לפני כן הוא מאבד מי הוא השתמש כדי להיות לפני שינוי אופי' דיבר דונה עוגה.

"הוא אמר לי שהוא לא רוצה עוד פעם גבר תווים הגוף CoS הוא רוצה תמיד נראים כמו האדם הוא נולד כמו את תערובת היות מר גרין ריינבו. הוא לא איכפת אם כל הנקבות אטרקטיבי לא לחבב את אופי CoS הוא נקבות אחרות שאוהבים אותו רומנטי, מין, ירביצו את הגוף של תווים אלה אטרקטיבי לנשים, רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו בעולם' הבטיח ג'אדה סטיבנס.

זה היה נכון CoS מובטח תמיד הייתה נקבה כי היה משכה אותי, והיא היתה ישמחו את הגוף של כל דף או רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכבים שלושה דגם שאני אוהב אותה.

עבור כל נקבה כדי להפוך את האויב של ברקת ריינבו המשחק היה נולד חדש לנשים לאהוב אותו.

כמובן יש נקבות מי יהרוג אמרלד ריינבו עבור כאשר הם הופכים את גופתו של גבר תו שהם להיות חייל מנסה להתנקש בחייו. בזמן שהם ירצו עבור כל זכר נקבה כדי להרוג אותי CoS הם שונאים אותי. אם אני הייתי נקבה מעולם לא פעם רוצה להיות בכל מקום ליד נקבות אלה מאלה אשר הופכים תווים אחרים או את חייהם boyfriends עבור הם rapists ועינויים כדי להרוג

אבל אני לא יהיה נקבה תו רוח הגוף שלי הוא גבר, אני גר עם אמרלד ירוק תו ריינבו לנצח כל חיי אני אדונם שקם לתחייה כדי. כך אתה מכיר אני כותב ספר זה רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו את העולם כוכב יבא מין אלוהים.

התינוק נולד עם כל הגוף אני הוא בעל גוף ריינבו ומימי לי להתבגר אתה רואה אני מראה את אותה, אני אותו אדם.

כל תעודת לידה עבור כל שלי יש את הילודה הראשון נתן שם.

הקולי שלי נשאר אותו, נראה לי הם תערובת, הגוף שלי נולד מאותו להורים רק הם יכולים נולד לי את הגוף אני היום. עבור רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב העולם שלי fertilisation קוד אותם כאשר הם אוהבים resurrect אותי אל החיים מת.

כך עשה את עולם הגוף-כפולים של ההורים שלי אז אני יכול להיות נולד על כל כדור הארץ. העולם הוא כמו אבא ואמא הוא נולד גם אותם.

חיי המין שלי אבל מריאנה וחברותיה מוצאות דרכי אני מוכן להיות אשתי.

'לאן אנחנו נוסעים. יש לך מספיק דלק במכונית כדי לקחת אותנו כפי נסעו עברו שתי תחנות דלק" אני שאלתי.

"אנחנו הולכים עם צעצוע מין חנות ואני הולך עם תחנת דלק, יש רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו שלי מגזין איתי על העמוד הם חוסכים זאת עבורי" אמר ג'אדה סטיבנס.

'אבל אתה תמיד אומר הבא תחנת דלק, אנחנו בסופו של דבר ללכת אליו, אני אומר לך יש תחנת דלק ואתם בעבר הוא' דיברתי.

'ו תזכה הנושאת את דלק יכולים" היא ענתה.

"אני מקווה חלקים פרטי שלי הוא מה שאתה משתמש כדי לגרום לשחיקה מינית לך אם בסופו רכישת dildo" שאלתי.

'זה כאשר ואני לסבית להטיח אשמה בפים עם אחד bangbros חברת מבוגר בנות. מאז היא לא חלקים פרטי על גופה, אני אוהב shagging' ענה ג'אדה סטיבנס.

'אוי זה למה את לוקחת אותי צעצוע מין חנות לקנות dildo כאשר אתה יכול לתת לי להצטרף את לסבית להטיח אשמה בפים, השתמש לאיבר המין שלי" שאלתי.

"כן אבל אתה לא מתכוון להיות איתי כל הזמן אני לסבית להטיח אשמה בפים לענות. כפי שאתה בטוח תשחק עם עוד סטרייט או אפילו אחר לסבית רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכבי, phizog בתחת. אני לוקח אותך איתי זה צעצוע מין חנות כדי dildo מדוד לאיבר המין שלך בהשוואה' דיבר ג'אדה סטיבנס.

הייתי gobsmacked היא רצתה להיות dildo זה יהיה כמו איבר המין שלי כדי להשתמש עם לסבית שלה שותפים כאשר אני משם shagging רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו התאמה אחרת הכוכבים. חשבתי שזה היה יחס הוגן, ונהניתי היד שלה שפשוף תרגול שלי כדי להקשות כך נמדד, בהשוואה עם מבחר של dildos.

קיוויתי לא תואמים כדי להזמין אותו כדי שנוכל לחזור לאסוף אותו CoS רציתי לראות את רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב עוזר קמעונאי שוב.

שאני הנבנית כך ג'אדה אמר לה להביא הרבה רקמות כפי שהיא לא מתחשק לבלוע אותי. אז במקום הקמעונאית עוזר לא היה מכה עבודה מהירה.

היה לי מזל של רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו את הכוכבים היו ביסקסואלים I fancied שאני מאלה הם אהבו אז אני יכול להיות עם שניהם. כדי להיות שלישייה סקס או הפעלת מין אחד על אחד עם כל אלה רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו הבנות בהזדמנויות שונות.

כאשר אני נמצא רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו הבנות שהיו הטרוסקסואל הם לא כמו עם נקבות אחרות כאשר הייתי עם אותם כאשר אנו היה מוכן להיות סקסית לפלרטט אירוע שבו הגענו עם ידיים, עשה אהבה.

היא העדיפה הבהרתי לה להיות רק לנשים עם אותי אז זה היה רק אותנו, שאני בסדר עם זה למרות שאני רוצה יותר נקבה יחד כדי לפלרטט איתי. CoS גם אני רוצה להיות רק עם רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב אחד מין נקבה כדי לפלרטט עם.

רק נקבה אחת בכל פעם הוא מספיק לי מאז שהיא יש את התחת, פנים יפות. מאז אני יכול להיות מין עם נשים אחר אחר כך אירוע שלישייה שלי יהיה הטרוסקסואל רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו עם שני כוכבים אשר אני עשה אהבה עם בהזדמנויות שונות הוא אחד על אחד.

אני רק רוצה להיות עם הנקבות כאשר יש לי יחסי מין עם אותם, הטרוסקסואלי הנקבות רק רוצה להיות איתי ולא עם אחרים רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו הבנות כאשר אנו לעשות אהבה. כך היא ידעה מאז אני רק רוצה להיות עם בחורה סקסית היא דאג עשתה לי להיות ליד אין גברים כאשר היא פלירטטו גופה חשיפה הופכים אותי עם ידיים, הקפדתי לא הנקבות היה שם כאשר התחלנו שלנו עורר מפגש כדי לגרום לשחיקה.

"כאשר אנו מקיימים יחסי מין יחד לפני נתחיל אני רק רוצה שיהיה לנו רק שני אז אני יכול להתרכז רק לך ולא לדאוג כל אדם אחר ראייה או שמיעה לנו לעשות אהבה" אמרתי.

"אני רק רוצה לפלרטט עם אותי כאשר אני רק לנשים ליד לך כל כך אני רק ילדה לך להתמקד כדי להפוך עורר כמו כל הבנות האחרות קרוב לנו כאשר אנו לפלרטט היה לך הודעה אותה כמו גם אותי אם היא סקסית כמו גם אני. אבל אני לא כל כך ביסקסואלים הוא יהפוך אותי אם עשה עוד ילדה להצטרף או ראה אותנו לפלרטט גם אם היא לא לקחת חלק מין' דיבר ג'אדה סטיבנס.

"כאשר אני עם לך אני מבטיח לך פלרטט עם חשיפה מין כדי לגרום לך עורר כאשר הוא רק לנו, גם לא כאשר הם מושכים נשים ברחבי ארה"ב. מאז אינך ביסקסואלים, שנינו סטרייט מה אתה מבטיח לעשות לי גם' אני דרשתי.

"הייתי לוודא כי לא לכל הגברים היה איתנו כאשר אני לחשוף את הגוף כדי לגרום לך לראות קרית לי לשבת, לעמוד, הפנים שלי להיראות כאילו הוא רוצה לפוצץ המשרה. כפי שאתה סטרייט, רק כמו מין מפגשים כאשר אתה עם הנערות כי CoS אני לא לסבית אתה רק רוצה אותי כדי להיות נקבה כי היא כאשר אנו מתחילים להיות גס כדי לקבל העירום' ג'אדה סטיבנס אמר.

משחקי קריאה כלל זה במדריך אם אתה סטרייט ולאחר מכן לשמור על המין לפלרטט עם מפגש ממש לאטרקציה ולכן אנו לא היו ומוטרד מושכים אנשים או מול מין. גם כאשר היה לנו שלישייה אני יהיה האיש אשר לא כרוכות כל הופעתם בציבור הביאה כי הילדה לא כמו כן היא הייתה עם שוטרת שאהבה כאשר הצטרפתי אליהם עבור מין.

CoS רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כל הכוכבים שלי לא לערב מין שלנו הזכרים מפגשים עם לי היות הטרוסקסואל, המעוניינים גם ביסקסואלים הופעתם בציבור הביאה אל שלישייה אותי.

כאשר יש רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב רוצה שלישייה עם שני גברים היא ידעה שהיא לעולם לא פעם קבל זה מין פנטזיה עם לי מעורב כפי שאני סטרייט. לכן כל מי fancied אותי מין נקבה ידעו רק מינית לפלרטט עם ידיים בעת חשיפה כדי להפוך אותי היה רק אותה איתי או אם היא הייתה לסבית יהיה לי עם חברתו שלה כי אני טעם שניהם. אם אני לא אוהב אותה חברתו ולאחר מכן אני לא שלישייה אותם הן ומציעים את מין אחד שאני אוהב.

'זה הוא שותף ההומו שלי אם אתה רוצה אותה אנו יכולים להיות שלישייה או יחסי מין יחד מבלי לה' שאל ashlynn רחוב ברוק.

"היא לא אטרקטיבי מספיק אבל הסיבה היא מותרת רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב בעולם היא כי גברים אחרים כמו אותה" עניתי.

'מה אתה לא אוהב בנוגע לה' שאל ashlynn רחוב ברוק'. 'לה אתיות הופכת אותה נראה מכוער כמו שהיא לא צריך אפילו פנים יפות למרות אותה בתחת היות שטוח" עניתי.

"אני חושב עם אותה למוצא פיו, אתה רוצה prettier לך כמו בסיבוב חד בתחת או עיצוב דק התחת של כל הנערות כי יש לה למוצא ניתן לבחור את כל אלה כמו מזמינים אותם עבור המין, את אלה אשר מקבל את ההצעה ניתן לגרום לשחיקה' הודה ashlynn רחוב ברוק.

כל שחקן המשחק היה לו מזל עבור הם מצאו אטרקטיבי לנשים מכל מהותה על פני כדור הארץ. גם הנקבות למצוא גברים הם אהבו, הופעתם בציבור הביאה, העליזים למצוא מי אהב אותם., קיימת רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב בעולם כי הם נולדו עם הגוף היה הטבע כדי לעשות את זה מין.

מצעד גברים הורה גבר תווים הם fancied boyfriends הגוף שלהם, לא עם נקבה תווים.

רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב המשחק בעולם עשה עבור כל רמות עדיפות מיניות.

הייתי סטרייט אז אני לא שם המין שלי עם הנערות שהיו הופעתם בציבור הביאה גם הלך עם גבר סטרייט, כלומר הם היו ביסקסואלים הנקבות כפי שהם לא כמו יחסי מין עם אותו המין, גם לא אני.

'כאשר אתה מעוניין למשוך יחיד עם חברתו ולאחר מכן לענות לה על עצמך אם היא סטרייט CoS אם את עם אחר נקבה היא לא כמוך. אבל אם אתה לפגוש נשים כי היא לסבית, היא אוהבת אותך, אתה עם נקבה כי היא אוהבת וגם היא בא לה גם אותה. אז אתה יכול לקבל אותה עם הופעתם בציבור הביאה לך כאשר אתה לעמוד אשר נמשכים אל לך מי הם ביסקסואלים. היא אוהבת את נקבה אתה עם ו' דיבר ashlynn רחוב ברוק.

'כי פירושו כל לסבית אני עונה הייתי צריכה להיות אטרקטיבי לנשים עם לי עבור אותם אז הם לא חושב שהיא מכוערת" הבטחתי.

'אבל אתה יכול לענות על ידי הופעתם בציבור הביאה את עצמך אם היא אוהבת אותך, CoS היא ביסקסואלים היא שהיית לישון אתכם' הודה ashlynn רחוב ברוק.

פרוספקט זה הלהיב אותי חשבתי שאני רוצה למצוא כל לסבית אני אשליה, אני לא צריך לערב את חברתו מין שלנו הפעלה אם אני לא אוהב אותה.

"מאז שהוא לא רוצה סקס עם אתה. אתה יכול לנסות זה dildo רכשתי שהוא בגודל וצורה לאיבר המין שלו בעת masturbate' אמר ashlynn רחוב ברוק לה לסבית מעולם החי.

אני מניח לכתוב פירוש הדבר אני בחור סקסי חתיך, האיש נעלם כלא מושלם התנהגות פלירטוט שלי ושל ידידיהם עבור מה אני כותב הופך את ההתנהגות.

רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב העולם נוצר באמצעות מוחי וליבי רמאים ומפיצי חומר פורנוגרפי גילו כוכב גופות המלאכים.

0

| Email this story Email this Article | Add to reading listReviews

About | News | Contact | Your Account | TheNextBigWriter | Self Publishing | Advertise

© 2013 TheNextBigWriter, LLC. All Rights Reserved. Terms under which this service is provided to you. Privacy Policy.