ECM Profile


ECM

Location: Turkey

Gender: P

Member Since: October 2020

Last online: October 2020

Open for read requests: Yes

Profile Information

MEB 2020 Sarıyer Şiir Yarışması 3'üncüsü.

 

Gece olduğunda, Ay hiç kadar parladığında, Ellerim o kana bulaştığında, Hiç bulunmam gibi tıslarken, Bedenim tek başına kaldı, ruhum beni terk ederken, Birileri bana gülümsüyordu, Ama kimse bilmiyordu, Zihnim acılı, Zihnimin akıttığı kanlar ellerime bulaşmış, Yerde yatıyorum, Kafamı çektiğımda, Birileri bana gülümsüyordu, Ama kimse bilmiyordu, Sahte gülümsemeler de bıçaklamıştı beni, Sadece sahte insanlar bilirdi, Sakladıklarının ...

Zihin denilen yerdi asıl kanayan yer. O kanadıkça ölüm kanı bedenine de bulaşırdı. Seni esir alırdı.Önce zihnini ele geçirir sonra bedenini ... Beynini o kanla yıkarlar. Gözünün önünde olur biter her şey. Sana ise sadece izlemek kalır, kendi ölümünü. Senin yaraların kanadıkça, zihnine batar kırık geçmişin. Acıtır önce, kanatır ruhunu. Fakat bilmezsin asıl kanayan yer senin zihnindir. Senin hayatındır. Kırık paramparça geçmişin kanatır zihnini.

Gerçekler ortaya çıktığında, Kapanacak bütün kapılar seni arkada arabasına ... Zihin Hırsızı

Quickees

This is where you can leave a short message for the writer. All Quickees are public. To leave a private message, use the private messaging system.

If you want to write a quickee (a remark or a hint for example) on this writer's profile, please sign in.

Twitter

ECM is a member of: